Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/www.wizard-gs.pl/includes/menu.inc).

Czemu należy karmić psy i koty dobrymi karmami, zalety produktów firmy Purina.

Nowe artykuły

  • Posted on: 5 November 2020
  • By: addmean
Wiele osób mając w domu kota lub psa będzie go karmić tym, co pozostaje po jakiś posiłkach. Lecz nie będzie to najlepsze wyjście i po dłuższym czasie spowodować może problemy ze zdrowiem naszego pupila.


purina one
Author: Federation European Cyclists'
Source: http://www.flickr.com


Domowe posiłki zawierają dużo różnych przypraw, czasem też w nich będą barwniki i konserwanty, co niestety nie jest pożądane dla futrzastych przyjaciół. Z tego też powodu jeżeli chce się mieć w swoim domu rzeczywiste zwierzęta, a nie ich futrzane repliki, to koniecznie trzeba zadbać o ich odpowiednie odżywianie. Najlepsze będą tutaj specjalistyczne karmy, a jednym z najlepszych ich producentów jest Purina. Posiada ona w swojej ofercie produktowe linie dla zwierząt w różnym wieku, dla przykładu psy zajadają się niesamowicie jedzeniem z serii pro plan purina - .


Specjalistyczne karmy dla psów i kotów mają liczne zalety, z tego też powodu są znacznie bardziej polecane zamiast domowego żywienia. Przede wszystkim zawierają one odpowiednio zbilansowane składniki, dobrane nie tylko pod kątem danego gatunku, lecz również wieku. Na przykład seria purina cat chow dostępna jest w wersji dla młodych, rosnących kotów, dorosłych zwierząt oraz seniorów. Każdy z rodzajów karmy jest dostosowany ze względu na konkretne potrzeby zwierząt, z uwzględnieniem witamin, minerałów i zapotrzebowania energetycznego.
Dane serie tego producenta nieco się różnią od siebie, chociaż wszystkie trzymają odpowiednie normy jakości.

Stale bądź na bieżąco w takich sprawach, które Cię zajmują. Jeżeli szukasz ekstra treści, wejdź w wyznaczony link, a tam czeka na Ciebie wiele aktualnych wątków z tego sektora.

Na przykład purina one (kliknij tutaj) ma w swoim składzie formułę Actilea, która znacznie będzie wspomagała układ odpornościowy zwierząt.

Strefa użytkownika