zwierzę

Nowe artykuły

Zwierzęta też potrafią być wybredne

  • Posted on: 26 June 2021
  • By: addmean
pies
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Kogoś może zadziwić fakt, że karm i innych przedmiotów dla czworonogów jest aż tak dużo, nie mniej warto sobie wydawać sprawę z tego, iż nie tylko każde zwierzę ma okazję wymagać innych minerałów odżywczych, ale także może być tak, że natrafimy na wybrednego zwierzaka, który czegoś nie będzie chciał jeść.

Czym karmić kastrowanego kociaka?

  • Posted on: 2 June 2021
  • By: addmean
Karma dla kotów
Source: www.sxc.hu
Kastrowany kociak potrzebuje troszkę odmiennej diety niż koty niekastrowane. Zabieg ów w jakimś stopniu zmienia metabolizm kociego organizmu, co powinniśmy uwzględnić przygotowując posiłki dla swojego zwierzaka. Bez wątpliwości dobrej jakości karma dla kotów kastrowanych o wiele ułatwia właściwe odżywianie naszych pupili.

Kiedy obroża antyszczekowa może być nam pomocna?

  • Posted on: 28 August 2020
  • By: addmean
obroża
Author: Petr Kadlec
Source: http://www.flickr.com
Obroże antyszczekowe powinny znajdować się na wyposażeniu wszystkich właścicieli psów. Właściwie nie ma takiego psa, który nie szczeka lub nie powarkuje. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, bowiem jest to całkowicie naturalne zachowanie wszystkich psów. W żaden sposób nie ograniczymy tego. Mimo, że natury nie możemy zmienić, to jednak można starać się zapanować nad pewnymi zachowaniami.

Powinniśmy dbać o zwierzęta

  • Posted on: 26 May 2019
  • By: addmean
kot
Author: Linda Tanner
Source: http://www.flickr.com
Nie istotne jest to, jakie zwierzę trzymamy w mieszkaniu, czy to świnka morska, kot czy pies o każde z nich warto jak najlepiej dbać oraz robić wszystko, żeby miały zapewniony jak najcudowniejszy komfort do życia. Na szczęście dziś to zadanie posiadamy uproszczone, bo wytwórcy akcesoriów dla zwierząt prześcigają się w ofertach, co wykonać, żeby nasz zwierzak był usatysfakcjonowany z życia i by równocześnie mógł nam jak najdłużej towarzyszyć.

Strefa użytkownika