sierść

Nowe artykuły

Fachowa pielęgnacja psów oraz kotów

  • Posted on: 24 June 2021
  • By: addmean
tibetan mastiff
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Pielęgnacja psa jest dla właściciela nieraz nie łatwą czynnością. Utrzymanie psa w czystości nie jest kwestią tylko estetyczną, a pomaga również higienie, zdrowiu i ochronie przed pasożytami. Do pielęgnacji podstawą jest grzebień, szczotki i szampony dla psów, koniecznie dobrze dobrane do sierści psa. Gdy brud i brzydkie zapachy trzymają się naszego psa, musi zostać koniecznie wykąpany.

W okresie letnim należy w szczególności zadbać o nasze pupile

  • Posted on: 3 June 2021
  • By: addmean
kleszcz
Posiadanie psa bądź kota w domu wymaga od nas szczególnego zaangażowania, bo o jego zdrowie trzeba troszczyć tak samo jak o swoje. Istotna jest stosowna dieta, która będzie obfita w mikroelementy, ale również higiena, co w przypadku psów ma szczególne znaczenie. Nie sposób ukryć, że wszelakiego rodzaju drobnoustroje są niepożądane w szczególności, gdy zwierzak żyje w mieszkaniu. Warto w związku z tym odpowiednio wcześnie inwestować w wysokiej jakości preparaty i systematycznie odwiedzać weterynarza. Wskutek tego niezaprzeczalnie unikniemy rozlicznego typu dolegliwości i, co jednakowo ważne, zaoszczędzimy na leczeniu, jakie w tym przypadku jest niezmiernie drogie.

Jaki olej wybrać dla swojego konia, aby był zdrowy oraz ładnie wyglądał?

  • Posted on: 21 March 2020
  • By: addmean
olej dla koni
Author: Chris
Source: http://www.flickr.com
Na rynku jeździeckim znajdziemy dużo olejów przewidzianych dla naszych cztero kopytnych pupili. Zastanawiać się można by po co koniowi olej, skoro nie posiada on pęcherzyka żółciowego oraz nie trawi tłuszczów.

Powinniśmy dbać o zwierzęta

  • Posted on: 26 May 2019
  • By: addmean
kot
Author: Linda Tanner
Source: http://www.flickr.com
Nie istotne jest to, jakie zwierzę trzymamy w mieszkaniu, czy to świnka morska, kot czy pies o każde z nich warto jak najlepiej dbać oraz robić wszystko, żeby miały zapewniony jak najcudowniejszy komfort do życia. Na szczęście dziś to zadanie posiadamy uproszczone, bo wytwórcy akcesoriów dla zwierząt prześcigają się w ofertach, co wykonać, żeby nasz zwierzak był usatysfakcjonowany z życia i by równocześnie mógł nam jak najdłużej towarzyszyć.

Strefa użytkownika