karma

Nowe artykuły

Troska o psa nie jest dzisiaj niczym dziwnym

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
pies
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Na pewno każdy właściciel psa wielce kocha swojego zwierzaka i w żadnym razie nie pozwoliłby zrobić mu przykrości. Jeżeli także posiadasz psa, na pewno wiesz dokładnie, że powinieneś się nim naprawdę dobrze opiekować. Troska o zwierzę nie jest obecnie niczym dziwnym – sporo właścicieli psów poświęciłoby dla swoich psów właściwie wszystko.

Zwierzęta też potrafią być wybredne

 • Posted on: 26 June 2021
 • By: addmean
pies
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Kogoś może zadziwić fakt, że karm i innych przedmiotów dla czworonogów jest aż tak dużo, nie mniej warto sobie wydawać sprawę z tego, iż nie tylko każde zwierzę ma okazję wymagać innych minerałów odżywczych, ale także może być tak, że natrafimy na wybrednego zwierzaka, który czegoś nie będzie chciał jeść.

Dla swego pupilka kupuj tylko sprawdzone produkty. Zadbaj o jego formę i samopoczucie

 • Posted on: 24 June 2021
 • By: addmean
kot
Author: Jennifer
Source: http://www.flickr.com
Zwierzaki są doskonałym dopełnieniem szczęśliwej rodziny, kompanami podczas zabaw i spacerów. Dzięki nim dom staje się weselszy i pełen życia, a ludzie przeważnie nabierają energii i ochoty do aktywnego odpoczynku. W niektórych domach zwierzęta są na prawach członków rodziny. Warto zapewnić im to, co najlepsze, żeby żyły długo w zdrowiu i radości.

Karmy applaws i canagan zapewniają kompleksowe i pełne zalet odżywczych posiłki dla twojego psa i kota.

 • Posted on: 29 October 2020
 • By: addmean
Pies rasy mastif tybetański
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz psa lub kota pragnie dla swego podopiecznego tego co najkorzystniejsze. Poczynając od mnóstwa uczuć, aż po miskę z posiłkiem. Powinno się mieć na uwadze, że dobrze odżywiony zwierzak będzie zdrowy i piękny, a przede wszystkim będzie obok nas każdorazowo trwał.

Co warto obecnie wiedzieć na temat gołębi pocztowych?

 • Posted on: 6 August 2020
 • By: addmean
gołąb pocztowy
Author: A N Suresh Kumar
Source: http://www.flickr.com
Gołębie pocztowe są odmianą występującego praktycznie na całym świecie (oprócz Antarktydy) gołębia skalnego. Wśród innych gołębi wyróżnia się wyjątkową cechą charakterystyczną: może wrócić do gołębnika nawet z bardzo dalekich wypraw. Ich opieką zajmuje się dzisiaj tysiące pasjonatów na całym świecie.

Powinniśmy dbać o zwierzęta

 • Posted on: 26 May 2019
 • By: addmean
kot
Author: Linda Tanner
Source: http://www.flickr.com
Nie istotne jest to, jakie zwierzę trzymamy w mieszkaniu, czy to świnka morska, kot czy pies o każde z nich warto jak najlepiej dbać oraz robić wszystko, żeby miały zapewniony jak najcudowniejszy komfort do życia. Na szczęście dziś to zadanie posiadamy uproszczone, bo wytwórcy akcesoriów dla zwierząt prześcigają się w ofertach, co wykonać, żeby nasz zwierzak był usatysfakcjonowany z życia i by równocześnie mógł nam jak najdłużej towarzyszyć.

Strefa użytkownika