ko

Nowe artykuły

Pastuch elektryczny przeznaczony dla pieska - czyli, w jaki sposób "uzbroić" nowiutko zakupiony domek przed "atakami" naszego pieska

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
pupil
Author: seanmcgrath
Kupiłeś dopiero co wielki dom wraz z ogromną działką? Już od jakiegoś czasu sadzisz w własnym ogrodzie kwiaty, drzewka a także krzaczki, z których wiesz, iż wyrosną przepyszne owocki? To doskonale! Jednak wypowiedz się szczerze - czy jakiejś rzecz w tym obrazku nie zabrakło? Pewnie teraz myślisz nad tym, czego Ci brakuje, ale my już to wiemy - brakuje w tym miejscu wiernego i pięknego pieska, który, kiedy usiądziesz w ogrodowym foteliku, ciesząc się ze słoneczka, będzie siedział, lub spał obok twojego boczku.

Antifungal będzie działać szybko

 • Posted on: 24 June 2021
 • By: addmean
Karmy dla psów ZiwiPeak
Source: www.zwierzakowo.pl
Jeśli będziemy zajmować się hodowlą gołębi, to pragniemy uzyskać świadomość, że będziemy mieli szansę przez nie choć troszkę zarobić. Jednak aby tak było, musimy o nie właściwie zadbać, a to znaczy, że musimy powiedzieć, co okazuje się być im niezbędne do prawidłowego rozwoju.


Produkty dla gołębi powinny być właściwie sprawdzane


Należy sobie wydawać sprawę, że gołębie muszą być dobrze traktowane, gdy pragniemy mieć świadomość, że będą doceniane na przeróżnego rodzaju targach.

Praktyczne pomysły na gadżety dla partnerów biznesowych lub pracowników. To łatwe!

 • Posted on: 17 June 2021
 • By: addmean
hodowle
Author: Melani Varela Fuentes
Source: http://www.flickr.com
Współcześni przedsiębiorcy mają szeroką paletę możliwości i udogodnień w prowadzeniu działalności. Wyszukiwanie informacji, a także inspiracji jest dużo łatwiejsze niż jeszcze kilkanaście lat temu. Dzięki nowoczesnym technologiom niezwykle łatwo znaleźć coś nowego i jednocześnie ciekawego, a także podjąć decyzje dotyczące chociażby zamówienia gadżetów dla klientów czy pracowników.

W jakiego rodzaju sytuacjach nowoczesna elektroniczna obroża mogłaby okazać się użyteczna?

 • Posted on: 1 May 2021
 • By: addmean
pies
Author: Scott Akerman
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, że w dzisiejszych czasach przeróżne nowinki techniczne zawitały także do tego typu dziedziny jak kynologia? Są specjalne innowacyjne obroże, które nie tylko bardzo pomagają przy tresowaniu psa, lecz również sprawiają, że nie będziemy musieli obawiać się, że psiak zniknął bezpowrotnie w czasie jakiegokolwiek dłuższego Spaceru.


Taka obroża elektroniczna to narzędzie, z którym wcześniej należy psa zapoznać tak, żeby nie obawiał się nie znanego mu elektronicznego przyrządu.

Na koń!

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
Klatka
Author: WIDTTF
Source: http://www.flickr.com
Nauka konnej jazdy jest to trudne, ale nadzwyczaj ekscytujące doświadczenie. Stosowanie się do poniższych rad pomoże ci bezpiecznie i sprawnie przejść kilka pierwszych lekcji konnej jazdy.


Jazda konna jest to jedna z najbardziej absorbujących dyscyplin.

Obroże - na co ogólnikowo bywają i jakie jest ich w obecnej chwili najbardziej istotne zadanie?

 • Posted on: 25 July 2019
 • By: addmean
kupować
Author: Jochen Spalding
Source: http://www.flickr.com
Wbrew wSzelkim pozorom głównym zadaniem obroży nie bywa utrzymania psa na Smyczy - tak naprawdę jeśli dobrze się nad tym zastanowić to identycznie to samo zadanie mogą posiadać szelki przeznaczone dla psa, które w obecnej chwili stosuje coraz to więcej właścicieli tych czworonogów.

Wiele osób, które posiadają dom, do pełni szczęścia chcą mieć tylko psa - dlatego kupują ślicznego i uroczego szczeniaczka

 • Posted on: 23 July 2018
 • By: addmean
pastuch dla psa
Author: osseous
Source: http://www.flickr.com
Gdy adoptujemy słodkiego psiaka zwykle myślimy, że ta drobna psinka zawsze będzie taka urocza oraz słodka. Jednakże, już po krótkim czasie orientujemy się, że nasz pies ma różne nawyki i charakterek, który da nam popalić.


Bywają rasy, które lubią biegać i niestety - uciekać.

Pages

Strefa użytkownika